14. 6. 2021

Life4you.cz

zprávy, cestování, lifestyle. Buďte s námi v obraze

Sezona houbaření začíná s kvalitním nožem

Co by to bylo za houbaření, kdybyste po ruce neměli kvalitní zavírací nůž. Ať už se tedy brodíte hlubokým lesem, jste na cestách nebo máte v plánu dobrodružný výlet do přírody, kapesní nůž značky Opinel vám jistě přijde vhod. Ten není pouze praktickou pomůckou, ale především krásnou sběratelskou záležitostí.

Ku příležitosti 130. výročí existence značky společnost vyrobila limitovanou edici 13 tisíci kusů zavíracích nožů tradičního tvaru s nerezovou čepelí černé barvy. Rukojeť z habrového dřeva je zdobena detaily loga a dalších symbolů slavné francouzské značky. Znaky jsou do dřeva vepsány vysoce trvanlivým potiskem, tzv. sublimační technikou, díky které je tisk hladký, na dotek nerozpoznatelný a odolný vůči vnějším vlivům i chemickým látkám. Ostrá čepel z nerezové oceli prošla speciálním elektrolytickým ošetřením, aby nerez zůstala černá, a navíc získala ještě větší odolnost proti korozi. Nechybí ani patentovaná pojistka ViroBlock, zabraňující samovolnému zavření či otevření.

Limitovaný nůž s délkou čepele 8,5 cm v krásném dárkovém balení máte šanci pořídit v prodejnách Potten & Pannen – Staněk nebo na www.pottenpannen.cz za 1 150 Kč.