Přejít na obsah
28. 4. 2026
  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • Spotify

Life4you.cz

lifestyle, kultura, cestování …

  • LIFESTYLE
    • DOMÁCÍ MAZLÍČCI
    • KOSMETIKA
    • PRO MUŽE
    • PRO ŽENY
    • PRO DĚTI
    • TECHNOLOGIE
  • CESTOVÁNÍ
    • PO EVROPĚ
    • PO ČECHÁCH
    • S Life4you NA CESTÁCH
    • ZOO, BOTANICKÁ ZAHRADA
  • ZDRAVÍ
  • BYDLENÍ
  • GASTRONOMIE
    • SVĚT PIVA
    • SVĚT VÍNA
    • VAŘENÍ
  • KULTURA
    • FILM
    • DIVADLO
    • HUDBA
    • KNIHY
    • GALERIE, MUZEA, VÝSTAVY
    • TV – ROZHLAS
  • AUTO – MOTO
  • SPORT
  • ZPRÁVY
    • Z DOMOVA
    • ZE SVĚTA
  • TESTY
  • SOUTĚŽE
podcasty
  • Domů
  • KULTURA
  • 7 pádů Honzy Dědka: Sagvan Tofi, Ondřej Ruml, Mia Bankó a Lucie Kutrová
  • TV – ROZHLAS
  • KULTURA

7 pádů Honzy Dědka: Sagvan Tofi, Ondřej Ruml, Mia Bankó a Lucie Kutrová

Life4you.cz - MP 1. 10. 2024 6 min čtení
7 pádů Honzy Dědka

Dalšími hosty, které si moderátor Honza Dědek pozval do Švandova divadla, jsou herec Sagvan Tofi, zpěvák Ondřej Ruml, devítiletá herečka Mia Bankó a cestovatelka Lucie Kutrová. Premiérový díl 7 pádů Honzy Dědka sledujte v úterý 1. října ve 21.45 na Primě!

 

SAGVAN TOFI prásknul tajemství smluv Lukáše Vaculíka a zavzpomínal na svoji školitelku v lásce Annu K. Sagvan Tofi byl už jako dítě pěkné kvítko, kvůli horším známkám z mravů vystřídal sedm základních škol. „Chtěli mě dát do ústavu, když jsem měl v první třídě dvojku z chování. Učitelka si na mě trošku zasedla. Poslali mě k psychologovi. Dávali mi různý skládačky a tak. Nakonec psycholožka řekla, že jsem normální, mám jenom víc temperamentu, tak jsem se mohl jít během hodiny projít. Máma mě celej život zachraňovala, když jsem měl dvojku nebo trojku z chování, dala mě na jinou školu, abych začal s čistým štítem,“ vzpomíná Sagvan Tofi, který po základce zamířil na konzervatoř. Tu studoval mnohem déle, než je běžné. „Konzervatoř jsem dělal 8 let. Tam to bylo dobrý, to mě bavilo. To byla taková uvolněná škola a bylo tam dost exotů, co by to na gymplu nedali. Můžeme zmínit třeba Michala Suchánka a tak. Začal jsem s Michalem Suchánkem, první, kdo propadl, byl Suchánek, pak Anna K. a já pak k nim. Postupně jsem se dostal až k Bočanový a Langmajerovi,“ vypráví pobaveně Tofi. Spolužačka Anna K. ho ale nemotivovala jen k opakování ročníku. Naučila ho líbat. „Naučila, no, to je pravda. Já byl tenkrát nepolíbenej. První bylo s Annou K. na lyžáku, ale já jsem nevěděl, že zrovna chodila s Koptou,“ hájil se Tofi. Nezapomenutelnou dvojici utvořil nicméně se svým starším spolužákem Lukášem Vaculíkem, kterého chtěl později obsadit do svých muzikálů. Mělo to ale háček… „Lukáš Vaculík vůbec nezpívá, ale má jeden duet s Dagmar Peckovou. To je masakr. Lukáš má ve všech smlouvách, že nebude zpívat. Když jsme ho chtěli do Děti ráje… On hrál v nejvíc muzikálech, ale má ve smlouvě, že nebude zpívat,“ prásknul na kamaráda Sagvan Tofi. Vaculíka už nikdy nikdo veřejně zpívat neuslyší, Honza Dědek ale získal onu starou nahrávku s Dagmar Peckovou, což pobavilo nejen Sagvana Tofiho. Nejen to uvidíte v úterý večer na Primě v 7 pádech Honzy Dědka.

ONDŘEJ RUML zavzpomínal na Karla Gotta a na to, jak ho umělecky pohřbil Sagvan Tofi. „Stalo se mi jednou, to nebyla rada, to byl spíš takovej ortel. Na nějaké firemní akci v casinu. Nevím přesně. Přišel za mnou týpek a řekl: ,Já ti musím, kamaráde, něco říct. Tys měl po tom Xfaktorku takovou šanci, ale tys to prostě neproměnil. Ty ses na to vykašlal a teď už to prostě nedoženeš. Smiř se s tím.‘ Byl to Sagvan Tofi,“ pobavil Ondřej Ruml. „Fakt? Ježiš, já jsem takovej debil!“ reagoval okamžitě přítomný Sagvan Tofi. To Karel Gott Onřeje Rumla vnímal odlišně. „V Ostravě byla nějaká charitativní akce, ubytovával jsem se v hotelu, a když jsem přišel na recepci, byl tam Karel s Ivanou. Zastavil mě a ptal se: ,Ty jsi tady taky? A budeš zpívat?‘ Říkal jsem, že budu. A on se podíval na Ivanu a řekl: ,Tak to já jedu domů‘,“ zavzpomínal na humor Zlatého slavíka Ondřej Ruml. Celý rozhovor sledujte v úterý večer v 7 pádech Honzy Dědka.

MIA BANKÓ, devítiletá herecká hvězdička, vyprávěla o natáčení filmu Světýlka. „Hraju od pěti let. Vždycky jsem chtěla být herečkou. Ráda jsem zpívala, předváděla se,“ vypráví talentovaná Mia, která zazářila v hlavní roli v oceňovaném snímku Světýlka. „Hrát ve Světýlkách nebylo zas tak těžký, docela mě to bavilo. Text byl zrovna to nejmenší. Nejtěžší bylo nekoukat do kamery a neusmívat se, když jsem neměla, a usmívat se, když jsem měla,“ vzpomíná na natáčení. Se Světýlky se podívala i na MFF v Karlových Varech. „Ve Varech to bylo skvělý. Bavily mě večírky,“ přiznala se devítiletá herečka. Celý rozhovor sledujte v úterý večer v 7 pádech Honzy Dědka.

LUCIE KUTROVÁ, cestovatelka, vyprávěla o náročných přechodech Ameriky i o povýšlapové depresi. „Měla jsem potrailovou depresi. Pět měsíců jsem byla obklopená lidmi, kteří si všichni pomáhají a jsou to lidi, kteří chtějí šlapat 4 300 km přes Ameriku a všichni tam jsme ze stejných důvodů. A pak se vrátíš do Prahy, jdeš nakoupit a říkáš si, proč na tebe křičí bába u pokladny, že jsi nezvážila banány,“ vypráví Lucie, která prožívá krušné chvíle i během svých dlouhých cest. „Sedm dní se nemyješ. Už se pak necítíš, zvykneš si. Jednou jsem ale potkala člověka, ten smrděl jak syrečky. Říkala jsem si, že je to neskutečný, začali jsme si povídat, bavila jsem se s ním, i když se mi chtělo zvracet. Říkám mu, že za tři dny budeme ve městě, to bude pecka, že se umyjem. A on mi řekl, že si dal předsevzetí, že se celou tu cestu nebude mýt. Nemám o něm žádné zprávy, nevím, jestli shnil cestou,“ uvažuje cestovatelka, která mimo jiné absolvovala Pacifickou hřebenovku. „Když jsem se chystala na Pacifickou hřebenovku, radili mi, abych přibrala, že cestou zhubnu. Začínala jsem na 73 kilo a v cíli jsem měla 48 kilo,“ prozradila. Podobně zapálený do tohoto způsobu cestování je i její přítel Filip Šroller. „Chtěla jsem potkat někoho, kdo řekne, že půjdeme s dětma Pacifickou hřebenovku. A nakonec jsem ho potkala. Na třetím rande jsme si řekli, že půjdeme Arizona Trail. V mém věku nemám čas ztrácet čas,“ říká třiatřicetiletá cestovatelka s tím, že její přítel se vyznačuje především neomezeným optimismem. „První red flag byl ten jeho neskutečný pozitivismus. Natáčeli jsme videa na online, kde jsme sdíleli cestu. Pršelo, bylo nám zima, měli jsme hlad a on byl pořád pozitivní. Mně pak psaly holky do direktu, kdy ho zabiju za ten pozitivismus,“ říká Lucie. „Mně taky psali lidi, jak můžu být s takovou megerou. My se s Luckou nehádáme, a když se hádáme, tak je to moje vina,“ doplnil svoji snoubenku sympatický cestovatel.

Tags: kultura TV TV Prima

Post navigation

Předchozí Metalová legenda Saxon vystoupí v Lucerna Music Baru
Další Fashion trendy a inovativní technologie, spolupráce značky DYSON a módního domu VIVIENNE WESTWOOD

Trendy

Na pulty knihkupectví přicházejí Kriminálnice Kriminálnice, kniha, kultura, Gabriela Slováková 1

Na pulty knihkupectví přicházejí Kriminálnice

28. 4. 2026
Bylinkářka radí: Borelióza ovlivní mozek i imunitu. Následky mohou trvat roky Borelióza, zdraví, 2

Bylinkářka radí: Borelióza ovlivní mozek i imunitu. Následky mohou trvat roky

28. 4. 2026
DERMACOL LOVE DAY nabídne už v pátek nejen bohatě nabitý kulturní program! DERMACOL LOVE DAY, Praha, 1. máj 3

DERMACOL LOVE DAY nabídne už v pátek nejen bohatě nabitý kulturní program!

28. 4. 2026
Handicapovaný malíř přišel o auto: Dražbu jeho obrazů podpořily známé osobnosti 4

Handicapovaný malíř přišel o auto: Dražbu jeho obrazů podpořily známé osobnosti

28. 4. 2026
FIT JOYA – jarní energie, která baví Nová příchuť Čokoláda & Karamel přináší radost ze sladkých chvil bez kompromisů FIT JOYA 5

FIT JOYA – jarní energie, která baví Nová příchuť Čokoláda & Karamel přináší radost ze sladkých chvil bez kompromisů

28. 4. 2026
Přírodní restart pro váš organismus: Proč by mletý ostropestřec neměl chybět ve vaší spíži? ostropestřec, zdraví, 6

Přírodní restart pro váš organismus: Proč by mletý ostropestřec neměl chybět ve vaší spíži?

28. 4. 2026

Související články

Na pulty knihkupectví přicházejí Kriminálnice Kriminálnice, kniha, kultura, Gabriela Slováková
2 min čtení
  • KNIHY
  • KULTURA

Na pulty knihkupectví přicházejí Kriminálnice

28. 4. 2026
Handicapovaný malíř přišel o auto: Dražbu jeho obrazů podpořily známé osobnosti
4 min čtení
  • GALERIE, MUZEA, VÝSTAVY
  • KULTURA

Handicapovaný malíř přišel o auto: Dražbu jeho obrazů podpořily známé osobnosti

28. 4. 2026
Novinka Petry Klabouchové: Muž z Brna na Onom Světě
3 min čtení
  • KNIHY
  • KULTURA

Novinka Petry Klabouchové: Muž z Brna na Onom Světě

27. 4. 2026
7 pádů Honzy Dědka: Martin Dejdar a Jan Jiráň, Dagmar Pecková, Martina Eretová, Lucie Neumannová a Jiří Lehečka 7 pádů Honzy dědka
9 min čtení
  • TV – ROZHLAS
  • KULTURA

7 pádů Honzy Dědka: Martin Dejdar a Jan Jiráň, Dagmar Pecková, Martina Eretová, Lucie Neumannová a Jiří Lehečka

27. 4. 2026
Planetárium Praha otevírá novou expozici „Meteority – kronika Sluneční soustavy“.
2 min čtení
  • GALERIE, MUZEA, VÝSTAVY
  • KULTURA

Planetárium Praha otevírá novou expozici „Meteority – kronika Sluneční soustavy“.

27. 4. 2026
POCEM na divadlo 2026 – třetí ročník festivalu, který rozhýbe Plzeň! Festival POCEM, POCEM , divadlo, kultura, Festival POCEM
5 min čtení
  • DIVADLO
  • KULTURA

POCEM na divadlo 2026 – třetí ročník festivalu, který rozhýbe Plzeň!

27. 4. 2026

Další web life4you.cz

Křižovatka chutíKřižovatka chutí

PODCASTY

REKLAMA

Hambalek-DESIGN

ARCHIV ČLÁNKŮ

Duben 2026
Po Út St Čt Pá So Ne
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
« Bře    

Odběr newsletteru

Chcete mít každý den v emailu denní souhrn všech vydaných článků na webu? Není problém, zaregistrujte se k našemu newsletteru.

registrace 

Možná jste přehlédli

Na pulty knihkupectví přicházejí Kriminálnice Kriminálnice, kniha, kultura, Gabriela Slováková
2 min čtení
  • KNIHY
  • KULTURA

Na pulty knihkupectví přicházejí Kriminálnice

28. 4. 2026
Bylinkářka radí: Borelióza ovlivní mozek i imunitu. Následky mohou trvat roky Borelióza, zdraví,
4 min čtení
  • ZDRAVÍ

Bylinkářka radí: Borelióza ovlivní mozek i imunitu. Následky mohou trvat roky

28. 4. 2026
DERMACOL LOVE DAY nabídne už v pátek nejen bohatě nabitý kulturní program! DERMACOL LOVE DAY, Praha, 1. máj
4 min čtení
  • LIFESTYLE

DERMACOL LOVE DAY nabídne už v pátek nejen bohatě nabitý kulturní program!

28. 4. 2026
Handicapovaný malíř přišel o auto: Dražbu jeho obrazů podpořily známé osobnosti
4 min čtení
  • GALERIE, MUZEA, VÝSTAVY
  • KULTURA

Handicapovaný malíř přišel o auto: Dražbu jeho obrazů podpořily známé osobnosti

28. 4. 2026
  • Spolupracujeme
  • Nabídka inzerce
  • GDPR
  • Kontakty
  • info@life4you.cz
  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • Spotify
Copyright © 2021 - 2026 Všechna práva vyhrazena.