
Den otců v České republice nepatří mezi ty nejoslavovanější svátky. Je na čase to změnit a letos všem tátům vyjádřit vděčnost. Za každodenní podporu, zázemí, péči i životní moudrost. Výmluvným poděkováním může být dárek z e-shopu Plzeňského Prazdroje, který potěší nejen milovníky piva Pilsner Urquell. Den otců letos připadá na neděli 15. června, je tedy nejvyšší čas vybrat tátovi to správné překvapení!
Vybrané dárky mohou nést věnování, jméno nebo krátký vzkaz vyrytý přímo do skla – pár vět, které tátu potěší, rozesmějí nebo dojmou připomínkou společných chvil. Zdrojem radosti budou i dárky, které se nebalí do papíru, ale do zážitku s chutí světoznámého ležáku. K nejoblíbenějším patří Prohlídka pivovaru Pilsner Urquell s degustací a Škola čepování Pilsner Urquell. Nebo to může být slušivé tričko, originální pivní sklenice či praktická drobnost, se kterou si táta pokaždé vzpomene na toho, kdo jej obdaroval. Třeba dřevěný otvírák na lahve, reproduktor s Bluetooth připojením, kšiltovka, ponožky… vše v „barvách“ Pilsner Urquell.
V e-shopu Plzeňského Prazdroje v těchto dnech běží speciální akce k letošnímu Dni otců – sleva 10 % s kódem DENOTCU (neplatí na vouchery).
Více na https://eshop.prazdroj.cz/cz/darky-na-den-otcu