Přejít na obsah
5. 6. 2026
  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • Spotify

Life4you.cz

lifestyle, kultura, cestování …

  • LIFESTYLE
    • DOMÁCÍ MAZLÍČCI
    • KOSMETIKA
    • PRO MUŽE
    • PRO ŽENY
    • PRO DĚTI
    • TECHNOLOGIE
  • CESTOVÁNÍ
    • PO EVROPĚ
    • PO ČECHÁCH
    • S Life4you NA CESTÁCH
    • ZOO, BOTANICKÁ ZAHRADA
  • ZDRAVÍ
  • BYDLENÍ
  • GASTRONOMIE
    • SVĚT PIVA
    • SVĚT VÍNA
    • VAŘENÍ
  • KULTURA
    • FILM
    • DIVADLO
    • HUDBA
    • KNIHY
    • GALERIE, MUZEA, VÝSTAVY
    • TV – ROZHLAS
  • AUTO – MOTO
  • SPORT
  • ZPRÁVY
    • Z DOMOVA
    • ZE SVĚTA
  • TESTY
  • SOUTĚŽE
podcasty
  • Domů
  • LIFESTYLE
  • Co způsobila Jitka Boho
  • LIFESTYLE

Co způsobila Jitka Boho

Markéta Pavelková 9. 12. 2025 3 min čtení
Jitka Boho, Žilní klinika, Ota Schütz

Foto: archiv Žilní klinika

Ke konci roku dochází k mnoha zajímavým setkáním a někdy i k překvapení. Jedno takové se událo na Žilní klinice, kam přišla zazpívat Jitka Boho. Ještě před jejím vystoupením se s panem primářem shodli, že se přece znají z poroty světové soutěže Miss Neslyšící.

 

Když se Jitka Boho /Česká MISS 2010/ dozvěděla, že jde zpívat na večírek, na kterém budou klienti a partneři, kteří řeší metličky a křečové žíly, tak poprvé začala zkoumat, jak na tom ona je. „Nikdy jsem svoje nohy nestudovala, ale jakmile jsem zjistila, kam jdu, hned jsem začala zkoumat, zda nějakou metličku nebo křečovou žílu najdu, ale nenašla jsem skoro nic.“ říká Jitka

 

Hned poté se ujala mikrofonu a pustila se do zpívání. Repertoár, který s doprovodným kytaristou vybrala byl úžasně namixovaný. Zazpívala romantické písně, známe vánoční pecky, ale také tvrdé rockové. Mezi posluchači pak byla slyšet obava, když se Jitka do zpěvu naplno opřela, aby snad obrazy z háčku nevyskákaly. Ačkoliv měli hosté večera v prostorách kliniky vynikající catering, v době zpěvu Jitky Boho se nikdo jídla ani nedotknul, ani se nenapil – všichni jen naslouchali a někteří Jitku zpěvem doprovázeli.

 

Jakmile se Jitka setkala s primářem MUDr. Otou Schützem, okamžitě si oba vzpomněli, že se znají z poroty Miss Neslyšící, kam pan primář dlouhodobě finančně přispívá vydražením korunek vítězek. Domluvili se, že si Jitka po vystoupení prohlédne celou kliniku a také si nechá udělat malé vyšetření.

 

Při prohlídce byla Jitka překvapená, jak útulné jsou místa na odpočinek na Žilní klinice, zaujal jí unikátní operační sál a vůbec netušila, jak rychle a bezbolestně lze odstranit metličky nebo křečové žíly, bez nutnosti hospitalizace.

 

Pan primář Ota Schütz také Jitce ukázal, co ještě na klinice může pacient podstoupit: „Další úkon je odstranění znamének, v podezřelých případech se odebere vzorek a pošleme na histologii. Oblíbená procedura je u nás také odstraňování celulitidy.“ uvedl pan primář.

 

Na závěr prohlídky kliniky ji pan primář vyšetřil duplexním ultrazvukem a ona výsledek okomentovala: „Pan primář našel pouze dvě mini metličky, které mně v ničem neobtěžuj, a jednu trochu zvětšenou žílu, dodala Jitka Boho a pokračuje: „Na začátku roku si nechám tu jednu žílu vyšetřit podrobněji a nechám na panu primářovi, jaký zákrok mně doporučí. Určitě s sebou vezmu svého tatínka, který si stěžuje na těžké nohy a bohužel k tomu důvod má.“ objasnila svůj plán Jitka

 

Jitka také prozradila, že má práce až nad hlavu. Čeká jí spousta koncertů i vystoupen na plesech, tak začne zkoušet v novém muzikálu „Andělé“ v divadle Broadway, hraje také společně s partnerem Lukášem Langmajerem ve hře „A do pyžam“ a společně koordinují, jak se doma potkají, když oba mají plné diáře. Dále  hraje v muzikálu „Troja“ a „Mýdlový princ“, kde opět účinkuje po boku Lukáše Langmajera. Také by se Jitka ráda vrátila ke svému kanálu na YouTube, kam natáčela videa a s maminkami si předávaly zkušenosti. Čeká jé ještě   sestavení nové kapely, která by jí doprovázela na koncertech. Hodně si Jitka naložila, ale ona umí zvládat těžké situace.

 

Proč si pan primář Ota Schütz na svůj event vybral právě Jitku? Zde je jeho odpověď: „Protože je to pěkná ženská, krásně zpívá a také jsme se již znali“ říká a pokračuje: „Jitku na klinice zaujaly fotografie před a po kosmetických zákrocích a příjemné, až rodinné prostředí. Spontánně nás napadlo zkontrolovat její malé metličky a jsme domluveni na další návštěvě.“ dodává Ota Schütz.

https://www.zilniklinika.cz/

Tags: životní styl

Post navigation

Předchozí Vánoce podle dvou přátel – Eva Urbanová a Miroslav Donutil, Společně a vánočně v Lucerně
Další Show Jana Krause 10. 12.: Bezstarostná jízda, přeměření nohou, rozbor milostných scén

Trendy

V Botanické zahradě Praha začíná Festival bonsají a japonské kultury Festival bonsají a japonské kultury 1

V Botanické zahradě Praha začíná Festival bonsají a japonské kultury

5. 6. 2026
Mugello přineslo napínavé italské finále a Iannone si odnáší první vítězství v Bagger World Cup FIM Harley-Davidson Bagger World Cup , Mugello 2

Mugello přineslo napínavé italské finále a Iannone si odnáší první vítězství v Bagger World Cup

5. 6. 2026
Soutěž: Vyhrajte cestovní sadu PHYRIS FoRest BEAUTY pro zářivou pleť. Letní rituál do každého kufru 3

Soutěž: Vyhrajte cestovní sadu PHYRIS FoRest BEAUTY pro zářivou pleť. Letní rituál do každého kufru

5. 6. 2026
Soutěž: Užijte si léto bez svědění s Relief Patches! Relief Patches, soutěž, hra, náplast 4

Soutěž: Užijte si léto bez svědění s Relief Patches!

5. 6. 2026
SOUTĚŽ: Užijte si dva měsíce poslechu audioknih v Audioteka Klubu Audioteka Klubu, Soutěž, vyhraj, kniha, 5

SOUTĚŽ: Užijte si dva měsíce poslechu audioknih v Audioteka Klubu

5. 6. 2026
Soutěž: Vesuf 2026: Legendární Lucie i Škwor na dvou pódiích! Vyhrajte vstupenky Vesuf 2026, festival, soutěž, 6

Soutěž: Vesuf 2026: Legendární Lucie i Škwor na dvou pódiích! Vyhrajte vstupenky

5. 6. 2026

Související články

K-Beauty ve sklenici: když hydratace začíná uvnitř Hurom
3 min čtení
  • LIFESTYLE

K-Beauty ve sklenici: když hydratace začíná uvnitř

5. 6. 2026
Zlatá pampeliška vstupuje na scénu. Jana Kolrusová představila kolekci Golden Dandelion Ária, ambasadorkou se stala Andrea Kalivodová Zlatá pampeliška, Golden Dandelion Ária, Bára Kodetová, Kamila Špráchalová, Kristýna Janáčková či Bára Fišerová, cvičitelka Hanka Kynychová,
4 min čtení
  • LIFESTYLE

Zlatá pampeliška vstupuje na scénu. Jana Kolrusová představila kolekci Golden Dandelion Ária, ambasadorkou se stala Andrea Kalivodová

5. 6. 2026
Kočičí kouzlo u vás doma: Lucerna, která promění všední večer v oázu klidu Lucerna, Chrpa Krnov
2 min čtení
  • LIFESTYLE

Kočičí kouzlo u vás doma: Lucerna, která promění všední večer v oázu klidu

4. 6. 2026
Metropole Zličín otevírá letní Ninja Park. Zahájení oslaví s Karol a Kvídem Ninja Park, Metropole Zličín,
3 min čtení
  • PRO DĚTI
  • LIFESTYLE

Metropole Zličín otevírá letní Ninja Park. Zahájení oslaví s Karol a Kvídem

4. 6. 2026
Každý krok bolí? S patní ostruhou může pomoci fyzioterapie i správná chůze fyzioterapie, naBOSo.cz,
5 min čtení
  • LIFESTYLE

Každý krok bolí? S patní ostruhou může pomoci fyzioterapie i správná chůze

4. 6. 2026
Easy Mix: Lahev, která ladí se životním stylem Sodastream
2 min čtení
  • LIFESTYLE

Easy Mix: Lahev, která ladí se životním stylem

4. 6. 2026

Další web life4you.cz

Křižovatka chutíKřižovatka chutí

PODCASTY

30 let vaší důvěry, 30 let naší odbornosti Krása a zdraví jsou naší doménou. Pomůžeme vám cítit se opět sebevědomě díky profesionálním postupům prověřeným časem.

Hambalek-DESIGN

ARCHIV ČLÁNKŮ

Červen 2026
Po Út St Čt Pá So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
« Kvě    

Odběr newsletteru

Chcete mít každý den v emailu denní souhrn všech vydaných článků na webu? Není problém, zaregistrujte se k našemu newsletteru.

registrace 

Možná jste přehlédli

V Botanické zahradě Praha začíná Festival bonsají a japonské kultury Festival bonsají a japonské kultury
5 min čtení
  • ZOO, BOTANICKÁ ZAHRADA
  • CESTOVÁNÍ

V Botanické zahradě Praha začíná Festival bonsají a japonské kultury

5. 6. 2026
Mugello přineslo napínavé italské finále a Iannone si odnáší první vítězství v Bagger World Cup FIM Harley-Davidson Bagger World Cup , Mugello
6 min čtení
  • AUTO - MOTO

Mugello přineslo napínavé italské finále a Iannone si odnáší první vítězství v Bagger World Cup

5. 6. 2026
Soutěž: Vyhrajte cestovní sadu PHYRIS FoRest BEAUTY pro zářivou pleť. Letní rituál do každého kufru
3 min čtení
  • SOUTĚŽE

Soutěž: Vyhrajte cestovní sadu PHYRIS FoRest BEAUTY pro zářivou pleť. Letní rituál do každého kufru

5. 6. 2026
Soutěž: Užijte si léto bez svědění s Relief Patches! Relief Patches, soutěž, hra, náplast
2 min čtení
  • SOUTĚŽE

Soutěž: Užijte si léto bez svědění s Relief Patches!

5. 6. 2026
  • Spolupracujeme
  • Nabídka inzerce
  • GDPR
  • Kontakty
  • info@life4you.cz
  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • Spotify
Copyright © 2021 - 2026 Všechna práva vyhrazena.