Foto: Zoo Jihlava
Kouzla, tajuplné světlo lampionů a zvířata, která se chystají ke spánku. Takovou atmosféru nabídneme už tuto sobotu – 1. listopadu 2025, kdy se brány zahrady otevřou pro všechny malé čaroděje a kouzelnice při akci Večerní škola kouzel.
Od 16:00 do 17:00 hodin se návštěvníci vydají na kouzelnou procházku areálem zoo, kde je čekají zábavná stanoviště s úkoly, kouzelnické výzvy i malé odměny pro ty, kteří splní všechny čarodějné zkoušky. Na kouzelnou cestu lze vstoupit přes hlavní pokladnu zoo v rámci běžného vstupného.
Lampiony vytvoří jedinečnou atmosféru večerní zoo, kde můžete pozorovat, jak se den pomalu mění v noc a zvířata se ukládají k odpočinku. Z bezpečnostních důvodů prosíme návštěvníky, aby používali pouze lampiony s umělým světlem – bez otevřeného ohně.
Přijďte se stát součástí kouzelného podvečera!